Daikin Altherma 3 LT (11kW-14kW-16kW) – nízkoteplotné tepelné čerpadlo

Čerpadlo Daikin Altherma 3 LT je nízkoteplotné tepelné čerpadlo, ktoré predstavuje ideálne riešenie pre moderné domácnosti hľadajúce spojenie pohodlia, energetickej efektívnosti a ekologickej udržateľnosti. S modelmi ponúkajúcimi výkon v rozmedzí od 11 kW do 16 kW, je Altherma 3 LT prispôsobené potrebám širokej škály domov.

Daikin Altherma 3 LT a jeho technické parametre

Inovatívne technológie a funkcie tepelného čerpadla Daikin Altherma 3 LT

Altherma 3 LT od Daikin neustále posúva hranice v technológii tepelných čerpadiel. S moderným dizajnom, intuitívnym používateľským rozhraním a možnosťou diaľkového ovládania cez mobilnú aplikáciu, sa stáva jednoduchým a príjemným doplnkom každej domácnosti. K dispozícii je tiež funkcia tichého režimu, ktorá znižuje hlučnosť zariadenia, čím zabezpečuje pokojnú atmosféru v domácnosti.

Daikin Altherma 3 LT predstavuje ideálnu kombináciu výkonu, efektívnosti a udržateľnosti pre moderné vykurovacie systémy. S flexibilnými výkonovými možnosťami, vysokou energetickou účinnosťou a šetrnosťou k životnému prostrediu, je toto tepelné čerpadlo vhodnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivé, ekologické a ekonomické kúrenie tepelným čerpadlom.

4x Tepelné čerpadlo Daikin Altherma LT
autobusová stanica, RS

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma LT
mezonet, Zvolen

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma LT
bytový dom, Devín

2x Tepelné čerpadlo Daikin Altherma LT
obchodné priestory, Lučenec

6x Tepelné čerpadlo Daikin Altherma LT
bytový dom, Trnava