Vysokoteplotné tepelné čerpadlo Daikin (14kW-18kW)

Daikin – tepelné čerpadlá na mieru

Popredný výrobca tepelných čerpadiel – značka Daikin prináša široký rad modelov tepelných čerpadiel, ktoré sa dokážu prispôsobiť najrôznejším podmienkam a potrebám používateľov. Daikin sa špecializuje na tepelné čerpadlá do rôznych objektov, pričom najväčší dôraz kladie na tepelné čerpadlá do domácností pre zaistenie tepelného komfortu pre menšie i väčšie interiéry.
Tepelné čerpadlá Daikin je možné všeobecne využiť pre potreby vykurovania, ale i na prípravu teplej pitnej vody a niektoré z nich sú vhodné i na ochladzovanie interiérov. Tepelné čerpadlá značky Daikin typu vzduch-voda sa postarajú o efektívne a energeticky vysoko účinné vykurovanie, chladenie i ohrev vody.

Prečo práve tepelné čerpadlá značky Daikin?

Značka Daikin je celosvetovo známa ako popredný výrobca kvalitných riešení a je synonymom inovácií vo svete vykurovania tepelnými čerpadlami. Cieľom neustáleho, už viac než 90 ročného zlepšovania a prinášania efektívnych riešení značky Daikin je maximálny komfort používateľov tepelných čerpadiel či už doma, na pracovisku alebo na miestach oddych a relaxu.

Daikin prináša mnohé svetové prelomy v oblasti tepelných čerpadiel. Príkladom je napríklad obľúbené hybridné tepelné čerpadlo Daikin Altherma Hybrid, ktoré kombinuje tepelné čerpadlo s plynovým kondenzačným kotlom pre optimalizovanie energetickej účinnosti a zníženie nákladov za vykurovanie. Obľúbené sú i nízkoteplotné tepelné čerpadlá Daikin Altherma 3 či vysokoteplotné tepelné čerpadlá Daikin Altherma HT3 – všetky z radu Daikin Altherma.

Aké výhody prináša vysokoteplotné tepelné čerpadlo Daikin Altherma?

Podstata vysokoteplotného tepelného čerpadla Daikin Altherma HT3 je komfort a energetická úspora pre používateľov. Toto tepelné čerpadlo typu vzduch voda sa hravo postará o vykurovanie, rýchlu prípravu teplej pitnej vody i o chladenie priestorov, a to všetko s podstatne nižšou spotrebou energie.

Vysokoteplotné tepelné čerpadlo Daikin Altherma HT3 dokáže plnohodnotne nahradiť bežný kotol a je ho možné pripojiť aj k už existujúcemu systému. Je preto ideálnym riešením ako pre novostavby, tak i pre rekonštrukcie a projekty zamerané na čo najkomplexnejšie zabezpečenie vykurovacej samostatnosti. Vysokoteplotné tepelné čerpadlo Daikin Altherma HT3 jednoducho uspokojí nároky aj tých najnáročnejších používateľov. V prípade otázok či záujmu o vypracovanie návrhu s využitím tepelných čerpadiel Daikin nás neváhajte kontaktovať.