Nízkoteplotné tepelné čerpadlo Daikin (4kw-16kw)

Daikin Altherma – tepelné čerpadlá budúcnosti

Daikin Altherma je radou tepelných čerpadiel od popredného svetového výrobcu Daikin. Tepelné čerpadlá Daikin Altherma sú dokonalým riešením pre rodinné domy, bytové domy, firemné budovy či iné priestory, ktoré majú záujem o zaistenie vlastnej tepelnej nezávislosti a ekologické riešenia vykurovania im nie sú ľahostajné.

Tepelné čerpadlá Daikin Altherma aj pre Váš domov

Inovatívne tepelné čerpadlá Daikin Altherma sú zárukou kvality, komfortu a výhodnej ceny. Investíciu do tepelných čerpadiel Daikin Altherma určite neoľutuje. Ich výkon oceníte v každej domácnosti, pričom investícia sa Vám rýchlo vráti už v priebehu niekoľkých rokov. Navyše Vám tepelné čerpadlá Daikin Altherma pomôžu znížiť mesačné faktúry za kúrenie, ochladzovanie i ohrev vody.

Tepelné čerpadlá Daikin Altherma poskytujú praktické riešenie troch funkcií v jedinom tepelnom čerpadle. Postará sa nie len o vykurovanie, ale i o chladenie a prípravu pitnej teplej vody u Vás doma. Čerpadlá Daikin Altherma majú i voliteľné solárne pripojenie, pre ktoré sa môžete rozhodnúť na základe Vašich preferencií.

Prečo si zvoliť nízkoteplotné tepelné čerpadlá Daikin Altherma?

Nízkoteplotné tepelné čerpadlá Daikin Altherma sú zárukou spoľahlivosti, poskytujú vysokú účinnosť a zabezpečujú dlhodobú úspornosť nákladov. Samozrejmosťou ich používania je i jednoduché ovládanie, ktoré je možné i prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nízkoteplotné tepelné čerpadlá Daikin Altherma zároveň chráni životné prostredie. Využívajú obnoviteľné zdroje energie a používajú ekologickejšie chladivo na vykurovanie i prípravu teplej pitnej vody.
Daikin Altherma – nízkoteplotné tepelné čerpadlá vzduch voda čerpajú 75% energie zo vzduchu a 25% z elektrickej energie, pričom sú ideálnym riešením pre novostavby, bytové domy i zelené budovy. Nízkoteplotné tepelné čerpadlá Daikin Altherma sú špeciálne navrhnuté pre všetky európske klimatické podmienky a využiteľné sú počas celého roka. V prípade otázok či záujmu o vypracovanie návrhu využitia tepelného čerpadla pre Vaše potreby nás neváhajte kontaktovať.